Włosy W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • POMADY, PASTY I WOSKI

  Aby nadać odpowiednią STYLIZACJĘ każdemu rodzajowi włosów i zapewnić jej utrzymanie, konieczne jest stosowanie właściwego produktu. Kształty można uzyskać w wyjątkowo prosty i trwały sposób dbając o włókno włosa dzięki czynnym składnikom ochronnym. Odpowiednio ukształtowana, zadbana fryzura stanowi idealne dopełnienie naszego wizerunku. Wygląd i prezencja muszą być niezwykle męskie.

 • SZAMPONY I ODŻYWKI

  OCZYSZCZENIE włosów to podstawowa czynność, którą wykonujemy nieustannie przez całe życie dla ochrony i zdrowotności włosów oraz skóry głowy. Dla nas mężczyzn, szczególnie istotna jest częstotliwość i jakość procesu mycia włosów. Te dwa czynniki są niezmiernie istotne, ponieważ ze względu na uwarunkowania genetyczne, metabolizm oraz przyzwyczajenia nasze włosy i skóra wymagają wyjątkowego traktowania. Genetycznie jesteśmy bardziej niż kobiety narażeni na utratę włosów, w związku z czym tylko szczególna troska o utrzymanie cebulek włosa w czystości i bez nadmiaru sebum zapewni im bilans równowagi. Intensywne zajęcia sportowe prowadzące do nadmiernego pocenia się, spożywanie produktów bogatych w tłuszcz czy innych niezdrowych posiłków, a także nieregularny tryb życia muszą być zrównoważone poprzez regularne stosowanie szczególnych środków oczyszczających. 

 • SPRAYE I LAKIERY DO...

  Tu znajdziesz dodatki do Twoich pomad czy past, które pozwolą na mocne utrwalenie Twojej fryzury. Pomoże Ci to w zachowaniu stylu przez cały dzień. 

 • GRZEBIENIE I SZCZOTKI

  Denerwuje Cię korzystanie z damskich grzebieni czy szczotek? Podrażniają tylko Twoją skórę głowy? Tu znajdziesz szczotki i grzebienie dla każdego mężczyzny, który ceni sobie jakość i efekt jaki można osiągnąć. 

 • ZESTAWY